aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
marki: Rvyuan
Ilość pracowników: >100以上
Coroczne wyprzedaże: 2Mllion-3Million
Rok założenia: 2002
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Firma Tianjin Ruiyuan Electrical Material Co., Ltd. została założona w 2002 roku w Tianjin City, drugim co do wielkości mieście portowym w Chinach. Koncentrujemy się na różnego rodzaju drutach wysokiej jakości: emaliowany okrągły drut miedziany, prostokątny emaliowany miedziany potrójnie izolowany drut , powlekany jedwabiem drut Litz, drut łączący i specjalny drut emaliowany od 19 lat. Ruiyuan jest jednym z pionierów w produkcji mikro cienkich drutów emaliowanych poniżej 0,03 mm w Chinach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy ma 20-letnie doświadczenie rynkowe. W 2019 roku nasza najlepsza średnica wynosi 0,011 mm i osiągnięto masową produkcję. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat UL, RoHS, zgodny ze standardami branżowymi IEC60317, JIS C 3202, NEMA, NW82.

-02-
Historia

Założona w 2002 r. Firma Ruiyuan zajmuje się produkcją emaliowanego drutu miedzianego od 19 lat. Łączymy najlepsze techniki produkcji i materiały emaliowane, aby stworzyć wysokiej jakości, najlepszy w swojej klasie drut emaliowany. Drut emaliowany stanowi trzon technologii, z której korzystamy na co dzień - urządzenia, generatory, transformatory, turbiny, cewki i wiele innych. Obecnie Ruiyuan ma globalny zasięg, aby wspierać naszych partnerów na rynku.

Jako wiodący dostawca drutu emaliowanego, Ruiyuan łączy najlepsze techniki produkcyjne i materiały emaliowane, aby stworzyć wysokiej jakości, najlepszy w swojej klasie drut emaliowany. Obecnie Ruiyuan ma globalny zasięg, aby wspierać naszych partnerów na rynku.

-03-
Usługa

Znakomite, wysokiej jakości, wszystko dla klientów nie jest hasłem, ale wartością naszych ludzi, które istnieją we krwi.

Każdego dnia pierwszym pomysłem w naszym umyśle jest to, jak poprawić siebie i nasze zasady, aby zapewnić lepszą obsługę i doświadczyć nie tylko zakupów, ale także dobrego samopoczucia podczas rozmowy, rozmowy.

Wzbogacamy również naszą profesjonalną wiedzę w różnych branżach i aplikacjach, więc nasza rola nie jest tylko jednym z najlepszych dostawców drutów miedzianych w kolorze, ale zaufanym doradztwem w różnych zastosowaniach.

Zapraszamy do kontaktu z nami! A nasz zespół czeka na Ciebie!

-04-
Nasz zespół

Ruiyuan przyciąga wiele wybitnych talentów technicznych i zarządczych, a nasi założyciele zbudowali najlepszy zespół w branży dzięki naszej długoterminowej wizji. Szanujemy wartości każdego pracownika i zapewniamy mu platformę, dzięki której Ruiyuan będzie doskonałym miejscem do rozwoju kariery.

Szczegóły kontaktu