products

0,1 X 200 8000 V Miedź Litz Drut Litz Wysokie napięcie Taśma 200 żył Izolowany drut Litz

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rvyuan
Orzecznictwo: UL/SGS
Numer modelu: 0,1 x 200
Minimalne zamówienie: Różne typy z różnicą MOQ
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Szpula z kartonu
Czas dostawy: 2-15 dni roboczych
Zasady płatności: Negocjacja
Możliwość Supply: Zaspokój swoje zapotrzebowanie
Szczegóły informacji
Napięcie przebicia: 8000 V. Klasa termiczna: 180
Izolacja: kapten Średnica zewnętrzna: 0,114 mm
Kolor: Przezroczyste Pasma: 200
Współczynnik nakładania się: 50%

opis produktu

0.1 X 200 8000 V MYLAR MIEDŹ LITZ WIRE WYSOKIE NAPIĘCIE TAŚMOWANE 200 LINII SZKŁO EMALOWANE DRUTEM IZOLOWANYM

Taśma Litz z taśmą jest drutem lub drutem Litz owiniętym Mylarem lub taśmami wykonanymi z innego materiału i o pewnym stopniu nakładania się, może wytrzymać bardzo wysokie napięcie, które wynosi ponad 8000 V. Drut Litz jest rodzajem specjalistycznego drutu wielodrutowego lub kabla stosowanego w elektronice do przenoszenia przemiennego prąd (AC) na częstotliwościach radiowych. Drut został zaprojektowany w celu zmniejszenia efektu naskórkowości i strat efektu zbliżeniowego w przewodach używanych na częstotliwościach do około 1 MHz. [1] Składa się z wielu cienkich pasm drutu, indywidualnie izolowanych i skręconych lub splecionych razem, zgodnie z jednym z kilku dokładnie określonych wzorów [2] często obejmujących kilka poziomów (grupy skręconych drutów są skręcone razem itp.). Rezultatem tych wzorów uzwojenia jest wyrównanie proporcji całkowitej długości, na której każda żyła znajduje się na zewnątrz przewodnika. Powoduje to równomierne rozłożenie prądu między żyłami drutu, zmniejszając rezystancję. Drut Litz jest stosowany w cewkach o wysokim Q do nadajników i odbiorników radiowych pracujących na niskich częstotliwościach, urządzeń do nagrzewania indukcyjnego i zasilaczy impulsowych.

PROJEKT

Nowy projekt lub zalecenie zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi wielkości, obrotów, prądu, mocy i parametrów środowiskowych.

WSKAZÓWKI

Klienci używają automatycznej linii auotmatic, półautomatycznej maszyny, cięcia zwijającego, prosimy o poinformowanie nas, abyśmy mogli zapewnić najlepsze rozwiązanie. metody składowe dzielą się na dwa rodzaje: z klejem, bez kleju

PODANIE

  • Płyty z powłoką indukcyjną

  • Transformatory RF

  • Przetworniki RF

  • E-Motors

0.1x200 180C-2.jpg

Szczegóły kontaktu
Mr. James Shan

WhatsApp : +8615802295822