products

Miedziany drut Litz o wysokiej częstotliwości 0,05 X 140 z napięciem przebicia 5500 V

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rvyuan
Orzecznictwo: UL/SGS
Numer modelu: 0.05x140mm
Minimalne zamówienie: Różne typy z różnicą MOQ
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Szpula z kartonu
Czas dostawy: 2-15 dni roboczych
Zasady płatności: Negocjacja
Możliwość Supply: Zaspokój swoje zapotrzebowanie
Szczegóły informacji
Napięcie przebicia: 5500 V. Klasa termiczna: 155
Certyfikat: UL / SGS Izolacja: ZWIERZĘ DOMOWE
Średnica zewnętrzna: 0,059 mm Kolor: Przezroczyste
Pasma: 140 średnica przewodu: 0,05 mm
Współczynnik nakładania się: 50%

opis produktu

Samoprzylepny drut taśmowy z mylaru 0,05 x 140 5500 V.

Samoprzylepne konstrukcje z drutu z mylaru Litz z taśmami samoprzylepnymi umożliwiają bardzo wysokie napięcie przebicia, a także dużą elastyczność. Zgodność z konkretnymi wymaganiami dotyczącymi odległości powietrznych i pełzających jest doskonale uwzględniona.

Drut Litz jest rodzajem specjalistycznego wielodrutowego drutu lub kabla stosowanego w elektronice do przenoszenia prądu przemiennego (AC) na częstotliwościach radiowych. Drut został zaprojektowany w celu zmniejszenia efektu naskórkowości i strat efektu zbliżeniowego w przewodach używanych na częstotliwościach do około 1 MHz. [1] Składa się z wielu cienkich pasm drutu, indywidualnie izolowanych i skręconych lub splecionych razem, zgodnie z jednym z kilku dokładnie określonych wzorów [2] często obejmujących kilka poziomów (grupy skręconych drutów są skręcone razem itp.). Rezultatem tych wzorów uzwojenia jest wyrównanie proporcji całkowitej długości, na której każda żyła znajduje się na zewnątrz przewodnika. Powoduje to równomierne rozłożenie prądu między żyłami drutu, zmniejszając rezystancję. Przewód Litz jest stosowany w cewkach o wysokim Q do nadajników i odbiorników radiowych pracujących na niskich częstotliwościach, urządzeń do nagrzewania indukcyjnego i zasilaczy impulsowych.

Projekt

Nowy projekt lub zalecenie zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi wielkości, obrotów, prądu, mocy i parametrów środowiskowych.

Napiwki

Klienci używają automatycznej linii auotmatic, półautomatycznej maszyny, cięcia zwijającego, prosimy o poinformowanie nas, abyśmy mogli zapewnić najlepsze rozwiązanie. metody składowe dzielą się na dwa rodzaje: z klejem, bez kleju

Podanie:

1.Płyty indukcyjne

2. transformatory RF

3. przetworniki RF

4. E-Motors

Szczegóły kontaktu
Mr. James Shan

WhatsApp : +8615802295822