aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
marki: Rvyuan
Ilość pracowników: >100以上
Coroczne wyprzedaże: 2Mllion-3Million
Rok założenia: 2002
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Firma RUIYUAN została założona w 2002 roku, z siedzibą w Tianjin, drugim co do wielkości mieście portowym w Chinach. Koncentrujemy się na różnego rodzaju drutach wysokiej jakości: emaliowany okrągły drut miedziany, prostokątny emaliowany drut z potrójną izolacją z miedzi, drut Litz pokryty jedwabiem, drut spajający i specjalny drut emaliowany od 19 lat. Ruiyuan jest jednym z pionierów w produkcji mikro cienkich drutów emaliowanych poniżej 0,03 mm w Chinach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy ma 20-letnie doświadczenie na rynku. W 2019 roku nasza najlepsza średnica wynosi 0,011 mm, a produkcja masowa została osiągnięta. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat UL, RoHS, zgodnie z normami branżowymi IEC60317, JIS C 3202, NEMA, NW82.

Historia

Założona w 2002 roku firma Ruiyuan od 19 lat zajmuje się produkcją emaliowanego drutu miedzianego.Jesteśmy jednym z pionierów w produkcji mikro cienkich drutów emaliowanych poniżej 0,03 mm w Chinach.Przez dziesięć lat osiągaliśmy cel „zero dziurek po rozciągnięciu”.W 2019 roku nasza najlepsza średnica wynosi 0,011 mm i osiągnięto masową produkcję. Kiedy wyświetlacze powracają do branży transformatorów, jesteśmy chińską marką nr 1 z udziałem ciasta. Łączymy najlepsze techniki produkcyjne i materiały emaliowane, aby stworzyć wysokiej jakości, najlepszy w swojej klasie drut emaliowany.Drut emaliowany jest sercem technologii, z której korzystamy na co dzień – urządzeń, generatorów, transformatorów, turbin, cewek i wielu innych.Obecnie Ruiyuan ma globalny zasięg, aby wspierać naszych partnerów na rynku.

Jako wiodący dostawca drutu emaliowanego, Ruiyuan łączy najlepsze techniki produkcyjne i materiały emaliowane, aby stworzyć wysokiej jakości, najlepszy w swojej klasie drut emaliowany.Obecnie Ruiyuan ma globalny zasięg, aby wspierać naszych partnerów na rynku.

Usługa

Ruiyuan ma dziedzictwo innowacji, a wraz z postępem w drutach emaliowanych, nasza firma rozwinęła się dzięki niezachwianemu zaangażowaniu w uczciwość, obsługę i reagowanie na naszych klientów. Jako wiodący dostawca drutu miedzianego emaliowanego, zdobyliśmy reputację dzięki zapewnianiu najwyższej jakości obsługi klienta oraz najwyższej jakości i współpracy. Nie możemy się doczekać dalszego rozwoju w oparciu o jakość, innowacyjność i serwis. Konkurujemy z uznanymi na całym świecie markami drutu emaliowanego pod względem produkcji, technologii, surowców. Przewyższamy je pod względem „serwisu, szybkiej reakcji”. Coraz więcej znanych klientów wybiera nas jako dostawców - Philips, Bosch, Panasonic, Samsung ...

Nasz zespół

Ruiyuan przyciąga wiele wybitnych talentów technicznych i menedżerskich, a nasi założyciele zbudowali najlepszy zespół w branży dzięki naszej długoterminowej wizji. Szanujemy wartości każdego pracownika i zapewniamy im platformę, dzięki której Ruiyuan jest doskonałym miejscem do rozwijania kariery.

Szczegóły kontaktu